Golfová škola

Ak chcete spoznať tajomstvo golfu, všetky zákutia hry a tréningového procesu, určite mi zavolajte. Vďaka môjmu osobnému a individuálnemu prístupu sa spoločne pozrieme na Vaše potreby.

ZAČIATOČNÍCI

Pri výučbe začiatočníkov mám už dvojročnú prax, fungujúcu metodiku a rýchlo zlepšujúcich sa začiatočníkov.

Od krátkej hry, cez prihrávky na jamkovisko až po dlhé odpaly trénujem so začínajúcimi golfistami, nie len na cvičných plochách, ale aj v praxi na golfovom ihrisku.

Začínajúcich golfistov naučím potrebné pravidlá golfu a základy golfovej etikety.

Zelená karta je ako “vodičák” na golfové ihrisko. Pre vstup na väčšinu golfových ihrísk potrebujete zelenú kartu (oprávnenie od golfového trénera, že rozumiete pravidlám golfu, golfovej etikete a máte zvládnuté základy golfovej techniky). Odporúčam zakúpiť až po zoznámení sa s golfovým prostredím a golfovou hrou. Vhodné pre niekoho, kto vie, že sa chce venovať golfovej hre dlhodobo.

  •  1 osoba 360 €
  • 2 osoby 650 €
  • 3 osoby 990 €
  • 4 a viac osôb, podľa dohody

Pokročilí golfoví hráči

Vhodné pre začiatočníkov ako možnosť zoznámiť sa s golfom a golfovým prostredím (zapožičanie golfových náčinia v cene). Vhodné aj pre pokročilých golfových hráčov na všetkých úrovniach HCP (hráči si môžu vybrať zameranie lekcie: zlepšovanie techniky švihu, videoanalýza, didaktické pomôcky, taktika a stratégia hry). Do tréningu pokročilých hráčov (HCP menší ako 36) aplikujem aj kondičnú a psychologickú zložku športového tréningu podľa potreby.

Skupinovú výučbu a jej metodiku orientujem individuálne podľa úrovne hráča/hráčov. Ak sa chcete zoznámiť s golfom, alebo zlepšiť svoju golfové zručnosti a vyskúšať si môj individuálny prístup vo výučbe, odporúčam práve tento balík.

  • 1osoba 30 eur/hod.
  • 2osoby 50 eur/hod.
  • 3osoby 70 eur/hod.
  • 4 a viac osôb, podľa dohody

Škola pre deti

Tréningy detí vykonávam skupinovou formou. Socializačný efekt a možnosti aplikácie hier sú možné iba pri skupine hráčov, vtedy sa deti zabávajú a majú z golfu radosť. Ak Vaše dieťa nemá vybudovaný vzťah ku golfovej hre, neodporúčam individuálnu hodinu.

Skupiny sú rozdelené podľa veku 6 až 10 ročný ( pri veľkom počte delíme skupinu na 6r-8r, 9r-10r) a 11 až 14 ročný ( pri veľkom počte delíme skupinu na 11r-12r, 13r-14r). Pre deti máme nachystané potrebné náčinie pre hru golfu. Ak máte obavu, že vaše dieťa nebude vedieť hrať golf, nemusíte sa báť- naše tréningy sú okrem golfu zamerané na všeobecnú pohybovú prípravu.

V mladšom veku rozvíjame predovšetkým kondičné schopnosti a koordinačné zručnosti Vašich detí, cca polku tréningu golfu tvorí golf. Pri starších deťoch, sa špecializujeme na golf vo väčšej miere, no všeobecnú pohybovú prípravu nezanedbávame.

Ak Vaše dieťa ešte nezačal baviť žiaden šport, určite ho prineste ku nám, zažije veľa zábavy z pohybových hier a zoznámi sa s krásnym športom kde bude čas tráviť v prírode.

  • Výučba pre BSGA (Best swing golf academy), okolie Bratislavy: kontakt na Petra Švajlena 0905335501
  • Výučba pre Golfový klub Bojnice, okolie Prievidze: 0905841757 Ján Keher

BALÍČKY A ŠKOLENIA

Pri tréningoch sa snažím o individuálny prístup. Moje balíčky sú prispôsobené požiadavkám klientov.

Individuálna a skupinová výučba

Vhodné pre začiatočníkov ako možnosť zoznámiť sa s golfom a golfovým prostredím (zapožičanie golfových náčinia v cene). Vhodné aj pre pokročilých golfových hráčov na všetkých úrovniach HCP (hráči si môžu vybrať zameranie lekcie).
CENA

30 € / hodinu

V cene je zahrnuté:
Zapožičanie golfového náčinia
Možnosť si vybrať zameranie tréningu
Videoanalýza tréningu
Možnosť skupinovej zľavy

Zelená karta

Pre vstup na väčšinu golfových ihrísk potrebujete zelenú kartu (oprávnenie od golfového trénera, že rozumiete pravidlám golfu, golfovej etikete a máte zvládnuté základy golfovej techniky).
CENA

360 € / osobu

V cene je zahrnuté:
12 vyučovacích hodín
Kurz zakončený odbornou skúškou
Zapožičanie golfových palíc
Green fee (poplatok za hru na ihrisku)
Možnosť skupinovej zľavy

Výučba
detí

Tréningy detí vykonávam skupinovou formou. Socializačný efekt a možnosti aplikácie hier sú možné iba pri skupine hráčov, vtedy sa deti zabávajú a majú z golfu radosť.
CENA

30 € / 1 dieťa

V cene je zahrnuté:
Skupiny sú rozdelené podľa veku
Potrebné náčinie pre hru golfu
Všeobecná pohybová príprava
Možnosť skupinovej zľavy
Scroll to top